انجمن علمی عمومی ناجی
تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن علمی عمومی ناجی (http://najiforum.ir)
+-- انجمن: پا تـو ق (/forum-50.html)
+--- انجمن: بخش اعضاء (/forum-63.html)
+---- انجمن: OnLine (/forum-531.html)
+---- موضوع: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ (/thread-21888.html)

تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - عتیقه - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ صبح

تا حالا پیش اومده که sms رو اشتباها به شماره دیگه‌ای بجز شخص مورد نظر بفرستید؟

[تصویر:  najiforum_87j.jpg]

کاش فرستادن اس ام اس چندین مرحله داشتن
۱- فرستادن
۲- میخوای بفرستی؟
۳- بفرستم؟
۴- دارم میفرستما!
۵- پشیمون نیستی؟
۶- بازم فکر کن.
۷-بفرستم؟
۸-دیگه دارم میفرستما
۹-فرستادم
۱۰-فرستاده شد!
اگه این گزینه ها بود فکر کنم کمتر میشد اشتباها" به کسه دیگه اس ام اسمونو بفرستیم نه؟

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - سکاندارناجی - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح

(۲۸-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ صبح)عتیقه نوشته شده توسط:  
تا حالا پیش اومده که sms رو اشتباها به شماره دیگه‌ای بجز شخص مورد نظر بفرستید؟

[تصویر:  najiforum_87j.jpg]

کاش فرستادن اس ام اس چندین مرحله داشتن
۱- فرستادن
۲- میخوای بفرستی؟
۳- بفرستم؟
۴- دارم میفرستما!
۵- پشیمون نیستی؟
۶- بازم فکر کن.
۷-بفرستم؟
۸-دیگه دارم میفرستما
۹-فرستادم
۱۰-فرستاده شد!
اگه این گزینه ها بود فکر کنم کمتر میشد اشتباها" به کسه دیگه اس ام اسمونو بفرستیم نه؟
نه
اما خوبه دو مرحله ای باشه !
شده بفرستم به کسی الکی بگم ! اشتباه فرستادم ! مثلا به داداشم پیامک بدم ، چطوری علی خوبی ! داداش فلان فیلم رو بخر یا فلان کارو بکن ! داداشم هم می گه چرا به اون می گی من خودم انجام می دم ! می گه  ع ع ع اشتباهی دادم ! تصویر: images/smilies/4.gif

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - عتیقه - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ عصر

خودمو بگم 

ی بار میخواستم واسه دوستم صبا اسم بفرستم
اس ام اس هم از این سرکاریا بود ک ادم اولش فک میکنه  بده و بعد اخرش خوبه و انحراف طرف رو نشون میده 
چشمتون روز بد نبینه ، تو اد لیستم صبا و بابا پشت سر هم بود
baba 
saba
اشتباهی فرستادم واسه بابام .تا فهمیدم چی شده ، دیگه ارسال شده بودتصویر: images/smilies/nail biting[najiforum.ir].gif
از شانسم بابام خونه بود .سریع رفتم ک پاکش کنم، واویلا یهو دیدم گوشی تو دسته بابامه و داره ب من نگاه میکنه تصویر: images/smilies/cry[najiforum.ir].gif

فقط گفتم اشتباه فرستادم و مثل این بچه مظلوما رفتم تو اتاقمتصویر: images/smilies/4.gif
بعد چند دقیقه، صدای خنده بابام ک اومد.خیالم راحت شد

این قضیه واسه 5 سال پیشه ها

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - عتیقه - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ عصر

آقا کامران عجب زرنگی هستیاتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - سکاندارناجی - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ عصر

من که تمام پیامک ها هیچ نوع خاصی نیست ....

یا این رو بخر یا اون رو نخر !

یا شهادت یا ولادت یا تسلیت ....

یا پیامکهای مناسبی .... به دشمنم هم اشتباهی بدم .... چیزی نمی شه

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - yasna - ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ عصر

آره منم پیامک اشتباهی زیاد فرستادم ولی محتوای پیامک هام مثل پیامکهای کامی بوده و

بعد اشتباه فرستادنشون هیچ
 نگرانی  نداشتم  تصویر: images/smilies/batting evelashed[najiforum.ir].gif

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - arezoo - ۳۰-۸-۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ عصر

برای منم پیش اومده اشتباهی فرستاده باشم ولی بیشترمواقع نمیدونم شماره اشتباهس نمیدونم یاخوش شانسی مخاطب جواب نمیدهتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - هکرمهربون - ۳۰-۸-۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ عصر

وای نگوووووووووووووووووو اصلا قابل گفتن نیس مال منکه تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif

RE: تا حالا اس ام اس اشتباهی فرستادید؟ - اندیشه - ۳۰-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ عصر

گاهی از این قبیل اشتباهات پیش میاد . برای خود من هم پیش اومده البته مضمون پبام مثل همون مورد هستش که این رو بخر یا چه کار رو فراموش نکن . برای پیامک های احساسی بیشتر دقت می کنم خدا رو شکر تا حالا مشکلی نبوده . ولی چند بار پیامک اشتباه دریافت کردم که خالی از لطف نبود .دو نمونه مستند و واقعی رو به نیت لبخند با هم بخونیم :

1. شب بود خسته از کار روزانه داشتم تلویزیون می دیدم . به نظرم فیلم یا سریال بود . گوشی ما هم معمولا 24 ساعت خواب هستش و همیشه فقط باطری مصرف میکنه . غیر از 3 الی 4 شماره از بقیه پیامک ندارم و صرفا تماس صوتی دارند و احوال پرسی فامیلی . اما ناگهان یک پیامک غیر منتظره و ناشناس با این مضمون اومد : (( سلام ! می دونم که گوشی پیشت هستش . اعصابت رو خورد کردم . می دونم از دستم ناراحتی . باور کن من هم داغونم . خودم رو نمی بخشم ... خواهش می کنم زود بیا خونه .... اصلا بیا بریم چند روز خونه ... ایراد از منه که بچه دار نمیشیم . تو هم خیلی در حق من آقایی کردی ........... )) همین موقع بود که کوچولوی بازیگوش خونه اومد گفت: بابایی! گوشیتو بده انگوری برد (Angry BirD) بازی کنم . این جاست که باید خدا رو از ته دل شکر کرد .

2. یکی از شماره های بنده به پیش شماره خطوط همراه یکی از شهرستانها نزدیک بود . پیامک با زبان شیرین محلی می اومد از این قبیل :
-سولماز هاردا سن ؟ تز گل ؟ (سولماز کجایی ؟ زود بیا ؟)
-آقشامباشی ایستیرم ( دم غروب می گیرم ...)
-یخچالن فیوز دِ یاندون ( فیوز یخچال سوخت )